Контакти

ТОВ "Управляюча компанія "Паркова Оселя"

Адреса: 08292 Київська область, м.Буча, вул.Ярослава Мудрого, буд.10
Телефон: (066) 049-78-32 (068) 034-70-20
(096)961-05-75 (044)223-57-53 (диспетчерська)
Години роботи:
пн—пт8:00—17:00(Офіс-менеджер)
сб, ндвихідний 

Правила проживання в багатоквартирних будинках, що знаходяться в управлінні Управляюча компанія "Паркова Оселя"

м.Буча                                                                                                                                2016 р.

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Правила проживання в Житловому кварталі «Паркова Оселя» (далі – Правила) регламентують порядок проживання власниками житлових та нежитлових приміщень багатоквартирних будинків по вулиці Ярослава Мудрого в місті Буча та встановлюють порядок користування загальним і неподільним майном вказаного житлового комплексу.

1.2. Правила розроблені відповідно до чинного законодавства і є обовʼязкові до виконання як власниками житлових чи нежитлових приміщень Житлового кварталу «Паркова Оселя» (фізичними або юридичними особами), так і іншими користувачами приміщень, членами сімʼї власника та/або користувача приміщення, гостями чи іншими особами, які перебувають з відома власника в належному власнику житловому/нежитловому приміщенні (включаючи орендарів), у межах будівлі або прибудинкової території Житлового кварталу «Паркова Оселя».

1.3. Правила покликані впорядкувати основні очікування і вимоги більшості мешканців комплексу до сусідів і їх гостям/відвідувачам. Правила базуються на взаємній повазі і необхідні для підтримання належного технічного, протипожежного, екологічного та санітарного стану приміщень, загального майна і території в інтересах усіх власників і осіб, що проживають в Житловому кварталі «Паркова Оселя».

1.4. Правила, а також їх зміни чи доповнення, є обовʼязковими для усіх осіб, зазначених у пункті 1.2. цих Правил.

1.5. Прийняті правила доступні для ознайомлення в робочий час усіма особами, зазначеними в пункті 1.2, а також можуть бути додатково розміщені у спеціально відведених місцях (на дошках оголошень в холах будинку).

1.6. З метою персональної відповідальності кожного власника житлового чи нежитлового приміщення Житлового кварталу «Паркова Оселя», вказані власники зобовʼязані додатково підтвердити підписом факт ознайомлення з даними Правилами при підписанні договору на обслуговування Управляючою компанією «Паркова Оселя».

II . ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ СПІЛЬНИМ МАЙНОМ В БУДІВЛЯХ КОМПЛЕКСУ

2.1. Спільне майно в будівлях може бути використано лише в цілях, передбачених чинним законодавством. До спільного майна відносяться: місця загального користування (обслуговуючі більше одного домовласника міжквартирні сходові клітини, сходи, ліфти, ліфтові та інші шахти, коридори, дах, технічні поверхи та підвали, огороджувальні несучі та не несучі конструкції); інженерно-технічне обладнання (механічне, електричне, сантехнічне та інше устаткування, що знаходиться за межами або всередині загальних приміщень і яке обслуговує більше одного приміщення); прибудинкова територія (прилеглі земельні ділянки у встановлених межах з елементами озеленення та благоустрою), а також інші обʼєкти, призначені для обслуговування єдиного комплексу нерухомого майна.

2.2. У місцях загального користування та на прибудинковій території Житлового комплексу «Паркова Оселя» не дозволяється вести будь-яку виробничу, комерційну, підприємницьку, рекламну, іншу професійну діяльність з метою отримання прибутку або з некомерційними цілями, роздрібну торгівлю, встановлювати торгівельні автомати, вести політичну або релігійну агітацію і пропаганду. Зокрема, забороняється залишати які-небудь інформаційні повідомлення на стінах, дверях, стелях, сходинках сходів будівлі, в кабінах ліфтів, на будь-яких інших поверхнях місць загального користування у будинку і на прибудинковій території житлового комплексу (у тому числі, вивішувати оголошення, листівки, стінгазети та ін.). Приватні оголошення власників можуть розміщуватися тільки на спеціально обладнаній дошці (для приватних оголошень). Зміст оголошення повинен відповідати нормам етики, моралі та чинного законодавства.

2.3. Все побутове сміття і харчові відходи повинні утилізуватися в спеціально відведених для цього місцях і в спеціальній упаковці (сміттєвий мішок). Все великогабаритне сміття та відходи, в тому числі будівельне сміття, що прийшли в непридатність меблі, побутова техніка, пакувальна тара, повинні утилізуватися окремо. Категорично забороняється залишати сміття і відходи у непередбачених для цієї мети частинах Житлового кварталу «Паркова Оселя». Не допускається скидання твердих побутових відходів (в тому числі дрібного сміття, недопалків, сірників, ганчірок, паперових рушників і т.п.) і злив залишків будівельних розчинів та інших невідповідних рідин (фарб, кислот, лугів, бензину, солярки, масел і т. п.) в сантехнічне та каналізаційне обладнання квартир та місць загального користування.

Ремонтні роботи з усунення будь-якого пошкодження або виходу з ладу обладнання в місцях загального користування, що виникли внаслідок порушення цих Правил, проводяться за рахунок власника приміщення, з вини якого сталося це пошкодження.

2.4. Потрібно дотримуватись загальних правил скління балконів та встановлення кондиціонерів з метою збереження зовнішнього вигляду фасаду будинку, а саме не встановлювати кондиціонери, антени та інші прилади на зовнішніх стінах будинку в місцях, які не погоджені з Виконавцем (кондиціонери потрібно встановлювати не на фасадну частину будинку, а на торцеву частину балкону); скління балконів здійснювати згідно погодженого зразка (без виносу).

2.5. Обов’язково потрібно дотримуватись Правил користування ліфтом. Ліфт призначений для перевезення пасажирів. Підйом – спуск крупногабаритного майна, будівельних матеріалів та сміття проводиться за окремою угодою з особою, уповноваженою на обслуговування ліфта.

ІІІ. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ НАЗЕМНОЮ ПАРКОВКОЮ

3.1. Паркування на території житлового комплексу може здійснюватися лише згідно нанесеною на асфальті розмітці:

БІЛА розмітка позначає дозволене для паркування легкового автомобіля місце.

3.2. Обмеження швидкості руху автомобілів у межах огородження Житлового кварталу — 5 км/год. Рух автомобілів, супроводжуване підвищеним шумом, а також звукові сигнали на території комплексу заборонені.

ІV. ДОТРИМАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ В БУДІВЛЯХ КОМПЛЕКСУ

4.1. Особи, що знаходяться або проживають в будівлі Житлового кварталу « Паркова Оселя», не мають права допускати вчинення будь-яких дій, що порушують права інших осіб, що перебувають у будинку, в тому числі право на приватне життя, працю, спокій і відпочинок.

4.2. Проведення в приміщеннях і в будівлі в цілому ремонтно — будівельних та інших робіт, що є джерелом підвищеного шуму (наприклад, з використанням перфораторів, відбійників, дрилі, молотків і т.п.), допускається тільки в робочі дні з 08:00 до 21:00 години. Проведення будь-яких робіт, повʼязаних з будівельним шумом, пізніше 21:00 годин, а також у суботні, недільні та святкові дні категорично заборонено.

4.3. На території Житлового кварталу «Паркова Оселя» не допускається в період між 22:00 і 8:00 ранку включення/експлуатація будь-яких, що виробляють звуки і шуми пристроїв, сила і гучність яких порушує спокій власників, що мешкають у будинку.

4.4. Категорично забороняється використання різного роду феєрверків, салютів на території комплексу.

4.5. На території Житлового кварталу «Паркова Оселя» в період між 22:00 і 8:00 годин не допускаються гучний спів, свист, крики, а також інші дії, що порушують спокій мешканців і тишу в нічний час.

4.6. Не допускається проведення в приміщеннях і в будівлі в цілому робіт, повʼязаних з виділенням різкого і/або інтенсивного запаху (фарби, смоли, лаки і т.д.), у разі, якщо приміщення не провітрюються або проведення таких робіт неможливо без порушення правил технічної безпеки. Проведення будь-яких робіт, повʼязаних з підвищеним джерелом запаху, раніше 08:00 години і пізніше 21:00 години в робочі дні, а також у суботні, недільні та святкові дні — категорично заборонено.

4.7. Куріння в місцях загального користування (переходах, холах, ліфтах і т.д.) всередині будівлі заборонено. Куріння на прибудинковій території заборонено в прямій близькості від дитячих майданчиків, вентиляції (забору повітря) і біля підʼїздів будинків.

4.8. Забороняється скидати будь-які предмети з вікон, з дахів, балконів будівлі.

4.9. Смітити на території кварталу і в громадських зонах будівель комплексу заборонено.

4.10. Забороняється використовувати громадські зони як у середині будівель, так і на прибудинковій території для розпивання алкогольних напоїв.

V.ПРАВИЛА УТРИМАННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

5.1. Норми утримання домашніх тварин встановлені чинним законодавством.

5.2. Не дозволяється вигулювати тварин без повідків на території Житлового кварталу. На всій прибудинковій території тварин слід тримати на руках або на повідку, довжина якого повинна забезпечувати впевнений контроль над ними. Великі собаки та собаки бійцівських порід при знаходженні в місцях загального користування повинні бути в намордниках і на суворому, короткому повідку.

5.3. Власники, які вигулюють домашніх тварин на прибудинковій території, зобовʼязані негайно, самотужки або за свій рахунок прибирати за своєю твариною.

5.4. Мешканці вправі звернутися у відповідні органи щодо фактів порушення чинного законодавства і неправомірного утримання тварин на території Житлового кварталу «Паркова Оселя».

5.5. Вигул тварин на газонах розташованих на території Житлового кварталу «Паркова Оселя», категорично заборонений.

VI. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТНО – БУДІВЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ РОБІТ У ПРИМІЩЕННЯХ

6.1. У Житловому кварталі «Паркова Оселя» право власника перевлаштовувати належне йому/ їй приміщення нерозривно повʼязане з обовʼязком дотримуватися принципу шанобливого ставлення до сусідів. У тому числі, власник зобовʼязується:

· дотримуватися режиму проведення шумових, запорошених, що супроводжуються сильним запахом робіт;

· підтримувати чистоту і порядок в ліфтових холах та інших місцях загального користування;

· підйом – спуск крупногабаритного майна, будівельних матеріалів та сміття проводиться за окремою угодою з особою, уповноваженою на обслуговування ліфта.

· розвантажувати і складати будматеріали і утилізувати будівельне сміття без захаращення і блокування місць загального користування;

· особливо ретельно відслідковувати дотримання своїми підрядниками та будівельними робітниками встановленого для них пропускного режиму, техніки безпеки і протипожежної безпеки, а також громадського порядку на території Житлового кварталу.

6.2. Будь-який збиток, нанесений місцям загального користування в результаті проведення ремонтно-оздоблювальних чи інших робіт у приміщеннях (збиті кути, косяки, подряпини в ліфті, на стінах і т.і.), повинен бути усунений за рахунок виконавця таких робіт, а в разі неможливості такого стягнення, за рахунок власника приміщення, в якому такі роботи проводилися.

м.Буча 2016 р.

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Правила проживання в Житловому кварталі «Паркова Оселя» (далі – Правила) регламентують порядок проживання власниками житлових та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку № 10/4 по вулиці Ярослава Мудрого в місті Буча та встановлюють порядок користування загальним і неподільним майном вказаного житлового комплексу.

1.2. Правила розроблені відповідно до чинного законодавства і є обовʼязкові до виконання як власниками житлових чи нежитлових приміщень Житлового кварталу «Паркова Оселя» (фізичними або юридичними особами), так і іншими користувачами приміщень, членами сімʼї власника та/або користувача приміщення, гостями чи іншими особами, які перебувають з відома власника в належному власнику житловому/нежитловому приміщенні (включаючи орендарів), у межах будівлі або прибудинкової території Житлового кварталу «Паркова Оселя».

1.3. Правила покликані впорядкувати основні очікування і вимоги більшості мешканців комплексу до сусідів і їх гостям/відвідувачам. Правила базуються на взаємній повазі і необхідні для підтримання належного технічного, протипожежного, екологічного та санітарного стану приміщень, загального майна і території в інтересах усіх власників і осіб, що проживають в Житловому кварталі «Паркова Оселя».

1.4. Правила, а також їх зміни чи доповнення, є обовʼязковими для усіх осіб, зазначених у пункті 1.2. цих Правил.

1.5. Прийняті правила доступні для ознайомлення в робочий час усіма особами, зазначеними в пункті 1.2, а також можуть бути додатково розміщені у спеціально відведених місцях (на дошках оголошень в холах будинку).

1.6. З метою персональної відповідальності кожного власника житлового чи нежитлового приміщення Житлового кварталу «Паркова Оселя», вказані власники зобовʼязані додатково підтвердити підписом факт ознайомлення з даними Правилами при підписанні договору на обслуговування Управляючою компанією «Паркова Оселя».

II . ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ СПІЛЬНИМ МАЙНОМ В БУДІВЛЯХ КОМПЛЕКСУ

2.1. Спільне майно в будівлях може бути використано лише в цілях, передбачених чинним законодавством. До спільного майна відносяться: місця загального користування (обслуговуючі більше одного домовласника міжквартирні сходові клітини, сходи, ліфти, ліфтові та інші шахти, коридори, дах, технічні поверхи та підвали, огороджувальні несучі та не несучі конструкції); інженерно-технічне обладнання (механічне, електричне, сантехнічне та інше устаткування, що знаходиться за межами або всередині загальних приміщень і яке обслуговує більше одного приміщення); прибудинкова територія (прилеглі земельні ділянки у встановлених межах з елементами озеленення та благоустрою), а також інші обʼєкти, призначені для обслуговування єдиного комплексу нерухомого майна.

2.2. У місцях загального користування та на прибудинковій території Житлового комплексу «Паркова Оселя» не дозволяється вести будь-яку виробничу, комерційну, підприємницьку, рекламну, іншу професійну діяльність з метою отримання прибутку або з некомерційними цілями, роздрібну торгівлю, встановлювати торгівельні автомати, вести політичну або релігійну агітацію і пропаганду. Зокрема, забороняється залишати які-небудь інформаційні повідомлення на стінах, дверях, стелях, сходинках сходів будівлі, в кабінах ліфтів, на будь-яких інших поверхнях місць загального користування у будинку і на прибудинковій території житлового комплексу (у тому числі, вивішувати оголошення, листівки, стінгазети та ін.). Приватні оголошення власників можуть розміщуватися тільки на спеціально обладнаній дошці (для приватних оголошень). Зміст оголошення повинен відповідати нормам етики, моралі та чинного законодавства.

2.3. Все побутове сміття і харчові відходи повинні утилізуватися в спеціально відведених для цього місцях і в спеціальній упаковці (сміттєвий мішок). Все великогабаритне сміття та відходи, в тому числі будівельне сміття, що прийшли в непридатність меблі, побутова техніка, пакувальна тара, повинні утилізуватися окремо. Категорично забороняється залишати сміття і відходи у непередбачених для цієї мети частинах Житлового кварталу «Паркова Оселя». Не допускається скидання твердих побутових відходів (в тому числі дрібного сміття, недопалків, сірників, ганчірок, паперових рушників і т.п.) і злив залишків будівельних розчинів та інших невідповідних рідин (фарб, кислот, лугів, бензину, солярки, масел і т. п.) в сантехнічне та каналізаційне обладнання квартир та місць загального користування.

Ремонтні роботи з усунення будь-якого пошкодження або виходу з ладу обладнання в місцях загального користування, що виникли внаслідок порушення цих Правил, проводяться за рахунок власника приміщення, з вини якого сталося це пошкодження.

2.4. Потрібно дотримуватись загальних правил скління балконів та встановлення кондиціонерів з метою збереження зовнішнього вигляду фасаду будинку, а саме не встановлювати кондиціонери, антени та інші прилади на зовнішніх стінах будинку в місцях, які не погоджені з Виконавцем (кондиціонери потрібно встановлювати не на фасадну частину будинку, а на торцеву частину балкону); скління балконів здійснювати згідно погодженого зразка (без виносу).

2.5. Обов’язково потрібно дотримуватись Правил користування ліфтом. Ліфт призначений для перевезення пасажирів. Підйом – спуск крупногабаритного майна, будівельних матеріалів та сміття проводиться за окремою угодою з особою, уповноваженою на обслуговування ліфта.

ІІІ. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ НАЗЕМНОЮ ПАРКОВКОЮ

3.1. Паркування на території житлового комплексу може здійснюватися лише згідно нанесеною на асфальті розмітці:

БІЛА розмітка позначає дозволене для паркування легкового автомобіля місце.

3.2. Обмеження швидкості руху автомобілів у межах огородження Житлового кварталу — 5 км/год. Рух автомобілів, супроводжуване підвищеним шумом, а також звукові сигнали на території комплексу заборонені.

ІV. ДОТРИМАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ В БУДІВЛЯХ КОМПЛЕКСУ

4.1. Особи, що знаходяться або проживають в будівлі Житлового кварталу « Паркова Оселя», не мають права допускати вчинення будь-яких дій, що порушують права інших осіб, що перебувають у будинку, в тому числі право на приватне життя, працю, спокій і відпочинок.

4.2. Проведення в приміщеннях і в будівлі в цілому ремонтно — будівельних та інших робіт, що є джерелом підвищеного шуму (наприклад, з використанням перфораторів, відбійників, дрилі, молотків і т.п.), допускається тільки в робочі дні з 08:00 до 21:00 години. Проведення будь-яких робіт, повʼязаних з будівельним шумом, пізніше 21:00 годин, а також у суботні, недільні та святкові дні категорично заборонено.

4.3. На території Житлового кварталу «Паркова Оселя» не допускається в період між 22:00 і 8:00 ранку включення/експлуатація будь-яких, що виробляють звуки і шуми пристроїв, сила і гучність яких порушує спокій власників, що мешкають у будинку.

4.4. Категорично забороняється використання різного роду феєрверків, салютів на території комплексу.

4.5. На території Житлового кварталу «Паркова Оселя» в період між 22:00 і 8:00 годин не допускаються гучний спів, свист, крики, а також інші дії, що порушують спокій мешканців і тишу в нічний час.

4.6. Не допускається проведення в приміщеннях і в будівлі в цілому робіт, повʼязаних з виділенням різкого і/або інтенсивного запаху (фарби, смоли, лаки і т.д.), у разі, якщо приміщення не провітрюються або проведення таких робіт неможливо без порушення правил технічної безпеки. Проведення будь-яких робіт, повʼязаних з підвищеним джерелом запаху, раніше 08:00 години і пізніше 21:00 години в робочі дні, а також у суботні, недільні та святкові дні — категорично заборонено.

4.7. Куріння в місцях загального користування (переходах, холах, ліфтах і т.д.) всередині будівлі заборонено. Куріння на прибудинковій території заборонено в прямій близькості від дитячих майданчиків, вентиляції (забору повітря) і біля підʼїздів будинків.

4.8. Забороняється скидати будь-які предмети з вікон, з дахів, балконів будівлі.

4.9. Смітити на території кварталу і в громадських зонах будівель комплексу заборонено.

4.10. Забороняється використовувати громадські зони як у середині будівель, так і на прибудинковій території для розпивання алкогольних напоїв.

V.ПРАВИЛА УТРИМАННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

5.1. Норми утримання домашніх тварин встановлені чинним законодавством.

5.2. Не дозволяється вигулювати тварин без повідків на території Житлового кварталу. На всій прибудинковій території тварин слід тримати на руках або на повідку, довжина якого повинна забезпечувати впевнений контроль над ними. Великі собаки та собаки бійцівських порід при знаходженні в місцях загального користування повинні бути в намордниках і на суворому, короткому повідку.

5.3. Власники, які вигулюють домашніх тварин на прибудинковій території, зобовʼязані негайно, самотужки або за свій рахунок прибирати за своєю твариною.

5.4. Мешканці вправі звернутися у відповідні органи щодо фактів порушення чинного законодавства і неправомірного утримання тварин на території Житлового кварталу «Паркова Оселя».

5.5. Вигул тварин на газонах розташованих на території Житлового кварталу «Паркова Оселя», категорично заборонений.

VI. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТНО – БУДІВЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ РОБІТ У ПРИМІЩЕННЯХ

6.1. У Житловому кварталі «Паркова Оселя» право власника перевлаштовувати належне йому/ їй приміщення нерозривно повʼязане з обовʼязком дотримуватися принципу шанобливого ставлення до сусідів. У тому числі, власник зобовʼязується:

· дотримуватися режиму проведення шумових, запорошених, що супроводжуються сильним запахом робіт;

· підтримувати чистоту і порядок в ліфтових холах та інших місцях загального користування;

· підйом – спуск крупногабаритного майна, будівельних матеріалів та сміття проводиться за окремою угодою з особою, уповноваженою на обслуговування ліфта.

· розвантажувати і складати будматеріали і утилізувати будівельне сміття без захаращення і блокування місць загального користування;

· особливо ретельно відслідковувати дотримання своїми підрядниками та будівельними робітниками встановленого для них пропускного режиму, техніки безпеки і протипожежної безпеки, а також громадського порядку на території Житлового кварталу.

6.2. Будь-який збиток, нанесений місцям загального користування в результаті проведення ремонтно-оздоблювальних чи інших робіт у приміщеннях (збиті кути, косяки, подряпини в ліфті, на стінах і т.і.), повинен бути усунений за рахунок виконавця таких робіт, а в разі неможливості такого стягнення, за рахунок власника приміщення, в якому такі роботи проводилися.