26.11.2018р Телефони та режим роботи обслуговування
Шановні мешканці ЖК Паркова Оселя!
luud_obs-1.jpg
Для уникнення непорозумінь щодо графіку та режимів обслуговування, яке надається УК "Паркова Оселя" дублюємо наступну інформацію:
1. Телефони аварійної служби 24/7: (096)961-05-75, (044)223-57-53 Заявки по аварійним ситуаціям з електрикою, водою, каналізацією приймаються цілодобово 7 днів на тиждень
2. Телефон механіка по ліфту: (096)965-84-70, (050)314-17-48 Режим обслуговування ліфта: цілодобово працює аварійний механік, який у випадку застрягання має звільнити людину протягом 30хв. Викликати його можна, скориставшись кнопкою диспетчеризації в кабіні. Що стосується ремонту ліфта- за ліфтами закріплений механік, який має режим роботи пн-пт 8.00-17.00, сб,нд-вихідні.
3. Через офіс УК заявки приймаються в телефонному режимі або шляхом подачі заяви в робочі дні та години.
Телефони УК: (068)034-70-20, (066)049-78-32. Графік роботи: пн-пт 9.00 -18.00, сб,нд -вихідні.
З повагою, Управляюча компанія Паркова Оселя

21.11.2018р Дотримання правил техніки безпеки при проведенні ремонтних робіт
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЖК ПАРКОВА ОСЕЛЯ!
Electric_arc1.jpg
У зв’язку з ситуацією, що трапилась в 1 із квартир будинку №10/4 (виникнення електричної дуги на газопроводі), просимо всіх мешканців звернути увагу на дотримання правил техніки безпеки мешканцями або ремонтними бригадами при проведенні ремонтних робіт. Причиною виникнення електричної дуги на газопроводі може бути необережне та недбале поводження з електроприладами, порушення правил техніки безпеки при проведенні електромонтажних робіт та робіт з використанням електроінструменту. Навіть незначне торкання фазного проводу чи коротке замикання біля газопроводу в будь-якій точці будинку може загрожувати життю мешканців, стати причиною пошкодження майна сусідів або руйнування будинку.
З повагою, Управляюча компанія "Паркова Оселя"
21.11.2018р Повідомлення про запуск автоматичної системи біля будинку 10/1
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЖК «ПАРКОВА ОСЕЛЯ» будинок 10/1!
ПОВІДОМЛЯЄМО ВАМ, ЩО З 03.12.2018Р. БУДУТЬ ЗАПУЩЕНІ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА та ШЛАГБАУМ. В ТЕЛЕФОННУ БАЗУ ВНЕСЕНІ ТЕЛЕФОННІ НОМЕРИ СПІВВЛАСНИКІВ, ЯКІ ОПЛАТИЛИ СВОЮ ЧАСТКУ ДЛЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ДАНОЇ СИСТЕМИ (ПІДТВЕРДЖЕНІ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ, А В РАЗІ НЕПІДТВЕРДЖЕННЯ – ТІ, ЯКІ БУЛИ В БАЗІ УК). ТЕЛЕФОНИ ІНШИХ СПІВВЛАСНИКІВ БУДУТЬ ВНЕСЕНІ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ НАДІСЛАНО ПОВІДОМЛЕННЯ, В ЯКОМУ ДЕТАЛЬНО ПРОПИСАНО ПРИНЦИП РОБОТИ ВСТАНОВЛЕНОЇ СИСТЕМИ. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДОДАТКОВИХ ПИТАНЬ ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ В ОФІС УПРАВЛЯЮЧОЇ КОМПАНІЇ.

Контакти

ТОВ "Управляюча компанія "Паркова Оселя"

Адреса: 08292 Київська область, м.Буча, вул.Ярослава Мудрого, буд.10
Телефон: (066) 049-78-32 (068) 034-70-20
(096)961-05-75 (044)223-57-53 (диспетчерська)
Години роботи:
пн—пт9:00—18:00(Адміністрація)
сб, ндвихідний 

Інструкція з пожежної безпеки для власників і наймачів квартир в багатоквартирних будинках

ПАМ’ЯТКА

для мешканців ЖК «ПАРКОВА ОСЕЛЯ» на випадок пожежі

 

  1. У випадку пожежі:

Ø Негайно викликайте службу порятунку, зателефонувавши на номер «101».

Ø У випадку, якщо Ви не можете скористатися телефоном, або засоби зв’язку відсутні, а самостійно залишити приміщення немає можливості, відкрийте (за необхідності – вибийте) вікно та кличте на допомогу, привертаючи увагу сусідів та перехожих, які зможуть викликати рятувальну службу.

Ø Виключіть електроприлади в квартирі або відключіть подачу електроенергії на квартирному щитку.

Ø Повідомте сусідів по поверху про пожежу та, при можливості, розпочніть евакуацію людей, які знаходяться в межах Вашої досяжності.

Ø Спробуйте самостійно загасити пожежу, використовуючи первинні засоби пожежогасіння, але в будь-якому разі не наражайтеся на небезпеку. Якщо загасити загорання неможливо протягом 1-2 хвилин – негайно покиньте приміщення, щільно причинивши за собою двері.

Ø В жодному разі під час евакуації не користуйтеся ліфтом, спускайтеся по сходам. Якщо вийти з будівлі по сходам неможливо через сильну задимленість чи полум’я – вийдіть на балкон, щільно зачинивши за собою двері, і постарайтеся привернути до себе увагу перехожих та пожежників.

Ø По можливості організуйте зустріч пожежних підрозділів, вкажіть на осередок пожежі, кількість осіб, які можуть перебувати в епіцентрі пожежі.

Якщо Ви не можете (або не ризикуєте) вийти з квартири, то Вам необхідно:

Ø Зменшити проникнення продуктів горіння (диму, чаду), для чого: ущільнити двері (закривши всі щілини навколо дверей мокрою тканиною: рушники, простирадла та ін.); перекрити надходження диму через систему вентиляції (видалити грати та заткнути вентиляційний отвір цупкою тканиною, подушкою і т.п.);

Ø Відключити електропостачання в квартирі;

Ø Зачинити вікна;

Ø Наповнити ванну та інші великі ємності водою (її можна використовувати при поливанні дверей для збільшення їх вогнестійкості та для охолодження тіла);

Ø Зірвати штори та жалюзі з вікон, оскільки скло під впливом високої температури може тріснути і вогонь може перекинутись на штори та жалюзі;

Ø Відсунути від вікон і стін всі предмети, які можуть спалахнути;

Ø Облити підлогу та двері водою, знизивши таким чином їх температуру;

Ø Підготувати фільтри для дихання з намочених водою ганчірок в разі задимлення приміщення.

Ø Якщо приміщення починає задимлюватися, опустіться на підлогу та дихайте через фільтр з вологої тканини.

Якщо загорівся електроприлад:

Ø Від’єднайте електроприлад від розетки, обмотавши руку рушником (шнур може бути розпеченим), якщо немає можливості – знеструмте всю квартиру.

Ø Якщо електроприлад не перестав горіти – накрийте його мокрою щільною тканиною. Бажано не заливати водою. Якщо Ви спробуєте загасити НЕ знеструмлений палаючий електроприлад – ураження струмом неминуче.

Ø Якщо самостійно загасити електроприлад не вдається або пожежа починає поширюватися – негайно покОписание: http://www.kievcom.com/bitrix/images/1.gifиньте будівлю.

Ø Відразу викличте пожежну службу, зателефонувавши «101».