09.09.2017р Свято "Прощання з літом" в ЖК "Паркова Оселя"
Свято відбулось!!!
Діти з задоволенням малювали, розфарбовували шпаківні, грали в рухливі ігри, слухали музику та забавлялись мильними бульбашками! Після розваг всі разом підкріпились солодощами. Приємним сюрпризом став подарунок дітям від продуктового магазину "Апельсин", розташованого на території нашого ЖК у вигляді морозива!
Дуже весело попрощались з літом і з нетерпінням будемо чекати на нього в наступному році!
DSC_0425.JPGDSC_0437.JPG
Більше фото у Фотогалереї
08.09.2017р Запрошуємо на свято "Прощання з літом"
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЖК ПАРКОВА ОСЕЛЯ! ЗАПРОШУЄМО ВАС та ВАШИХ ДІТЕЙ ДОЛУЧИТИСЬ ДО УЧАСТІ У ЗАХОДІ «ПРОЩАННЯ З ЛІТОМ», ЯКЕ ВІДБУДЕТЬСЯ В СУБОТУ 09 ВЕРЕСНЯ 2017Р. О 12.00 БІЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА.
На заході заплановано проведення оздоблення фарбами виготовлених шпаківень, малювання на гігантських розмальовках, танці, рухливі ігри та конкурси. За бажанням батьків додатково може бути організований святковий пікнік.
Форма одягу – спортивна.
Настрій – святковий!
З собою приносити олівці, стаканчики, пензлики, чай в термосі.
ЧЕКАЄМО НА ВАС!
З повагою, Управляюча компанія "Паркова Оселя"
07.09.2017р Участь у нараді в БМР з питань ЖКГ
21317702_367529847010274_2014286679225083573_n.jpg
Сьогодні  07.09 2017р. в Бучанській міській раді відбулась нарада щодо підготовки об'єктів житлового сектору до опалювального періоду 2017/2018рр. На запитання від голів ОСББ, ЖБК, керівників житлово-експлуатаційних організацій відповідали представники "Київоблгазу", КП "Ірпіньводоканал у" та ПКПП " Теплокомунсервіс". Так, Маркушин О. Г. повідомив, що з листопада планується зменшення тарифу на водопостачання, а до кінця року буде завершено будівництво станції водоочистки та знезалізення по вул. Пушкінська. Також обговорювались питання оформлення паспортів готовності будинків до опалювального періоду та оформлення документації при перевірці вентиляційних каналів, питання змін у нарахуванні субсидій.
21462293_368067980289794_2556492139082218409_n.jpg21369344_368067950289797_9171778222366316481_n.jpg

Контакти

ТОВ "Управляюча компанія "Паркова Оселя"

Адреса: 08292 Київська область, м.Буча, вул.Ярослава Мудрого, буд.10
Телефон: (066) 049-78-32 (068) 034-70-20
(04597) 4-99-77 (диспетчерська)
Години роботи:
пн—пт9:00—18:00(Адміністрація)
сб, ндвихідний 

Правила форума

Пошук  Правила 
Закрити
Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?
Увійти
 
Правила форума
 • Правила форуму, вказані нижче, обов'язкові для виконання всіма учасниками форуму без виключень.
 • Правила окремих форумів є доповненнями до загальних правил форуму.
 • Администрация залишає за собою право змінювати правила без повідомлення.
 • Доповнення і зміни правил починають діяти з моменту їх опублікування.
Реєстрація:
 1. Забороняється використовувати для відображення на форумах імена (логін, ім'я), підписи, що містять нецензурну лексику, адреси веб-сайтів, e-mail й т.п.
Заборонено:
 1. Публікувати свідомо хибну інформацію.
 2. Використовувати мат та/або брутальні вислови (у тому числі в замаскованій формі).
 3. Ображати кого-небудь у прямій або непрямій формі, висловлювати неповагу та/або грубіянити учасникам форуму.
 4. Створювати повідомлення, що порушують чинне законодавство України.
 5. Рекламувати в повідомленнях, підписах або аватарах будь-які товари і послуги без спеціального дозволу адміністрації форуму.
 6. Створювати однакові теми або повідомлення в різних форумах.
 7. Створювати теми з питаннями, відповіді на які дані в темі FAQ.
 8. Створювати нові теми з назвами, що не відображають суть проблеми або питання.
 9. Вести розмову на вільні теми (флеймити), створювати теми, що не відповідають цьому форумі, або посилати повідомлення, не відповідні обговорюваній темі (офтопік).
 10. Публікувати посилання на неліцензійне комерційне програмне забезпечення (варез), програми для його злому (кряки) і генератори ключів, а також на матеріали, захищені авторськими правами (книги, музика, відео тощо).
 11. Створювати повідомлення, що не несуть конкретного смислового навантаження в контексті обговорюваної теми (флуд).
 12. Створювати повідомлення, що містять «аффтарську» мову, спеціально зроблені помилки; злісно не дотримуватися правил української мови.
 13. Створювати в підписах посилання на сайти, що не відповідають тематиці форуму.
 14. Створювати повідомлення ВЕЛИКИМИ або великими і прописними буквами упереміш («ОсЬ тАкИм чИнОМ»), зайве виділення тексту з метою притягнення уваги напівжирним шрифтом, курсивом, підкресленням, відмінним від стандартного для повідомлень форуму кольором, шрифтом, розміром шрифту.
 15. Самовільне модерування. Тобто коли якийсь учасник форуму, що не є модератором даного форуму, робить зауваження іншим учасникам.
 16. Обговорювати покарання, зроблені модератором або адміністратором.
Не рекомендується:
 1. Писати транслітом, тому що це незручно для читання. Існують методи, які дозволяють переводити трансліт у кирилицю. Ви можете ознайомитися з такими методами на цій сторінці. Адміністрація залишає за собою право закривати теми, в яких користувачі постійно пишуть транслітом та ігнорують даний пункт правил.
 2. Створювати аватари та підписи на політичні та релігійні теми. Адміністрація залишає за собою право видаляти такі аватари і підписи після повідомлення користувача через Персональні повідомлення.
 3. Створювати повідомлення політичного або релігійного змісту. Адміністрація залишає за собою право видаляти подібні повідомлення без попередження.
 4. Створювати підписи на будь-якій мові, крім української, російської та англійської. Користувачі україномовного форуму повинні розуміти те, що пишуть інші учасники форуму. Англійська вважається міжнародною мовою. Адміністрація залишає за собою право видаляти такі підписи після повідомлення користувача через Персональні повідомлення.
 5. Багаторазово піднімати тему, якщо на поставлене питання відповідь не була отримана вчасно. У випадку багаторазового порушення теми повідомленнями типу «up», це може бути розцінено як флуд.
Загальні положення:
 1. Перш ніж створювати нові теми, обов'язково скористайтеся пошуком та FAQ. Можливо те, що ви хочете запитати, вже обговорювалося на форумі. Так ви заощадите дорогоцінний час собі та іншим.
 2. Намагайтеся писати грамотно. Перевіряйте написані повідомлення перед тим, як їх відправити.
 3. При написанні повідомлення уникайте зайвого цитування. Це ускладнює читання й завантажує тему.
 4. Особиста переписка в загальній темі вважається оффтопіком. Для особистого листування є Персональні повідомлення.
 5. Уникайте копіювання об'ємних матеріалів яких-небудь веб-сторінок. Краще публікуйте посилання на ці матеріали.
 6. Якщо Вам нема чого сказати — краще нічого не говорити. Не треба писати повідомлення тільки для того, щоб відзначитися.
Адміністрування та модерування:
 1. Адміністратори та модератори мають право редагувати, переносити, закривати, а також видаляти повідомлення і теми, що суперечать правилам форуму.
 2. Адміністратори та модератори мають право переважного трактування тих чи інших пунктів правил форуму у разі заяв про наявність подвійного сенсу у таких пунктах з боку користувача.
 3. Дії модератора можна оскаржити тільки в адміністрації форуму і тільки через Персональні повідомлення.
 4. Рішення адміністрації форуму є остаточним і оскарженню не підлягає.